Menu

Otwórzmy okna, świat czeka...

Te słowa stanowiły myśl przewodnią uroczystego zakończenia roku szkolnego dla klas maturalnych. Oficjalnie ze swoją szkołą pożegnało się 97  maturzystów z 4 klas.  Za kilka dni zmierzą się z najważniejszym egzaminem w ich życiu.                   

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz, Rady Miejskiej, Komendant Komisariatu Policji w Swarzędzu, dyrektor  szkoły wraz z kadrą pedagogiczną oraz rodzice.  Spotkanie przygotowali młodsi koledzy z klasy 3a i 1a. Oczywiście nie obyło się bez nagród. Wyróżnienia uczniowie otrzymali nie tylko za wybitne wyniki w nauce, ale także za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych, czy zaangażowanie w różne formy pracy społecznej. Absolwenci z klasy 4d otrzymali z rąk komendanta certyfikaty ukończenia klasy policyjnej.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Może po latach z „łezką w oku" absolwenci wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. 

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy, aby podróż w dorosłe życie była ciekawa i pełna doświadczeń.         

                                                                                             O. Tomczak

                              M. Wojs 

 

Fotorelacja z wydarzenia pod linkiem: https://photos.app.goo.gl/hn3D4mFibDQ9pW6k8

Wróć

Banery

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Kontakt

ADRES

ul. Podgórna 12
62-020 Swarzędz

TEL.

+48 (61) 817 20 26

 

EMAIL

sekretariat@swarzedz.edu.pl

 

NIP: 777-34-11-795

 

Regon: 634427526

 

Konto bankowe: CITI HANDLOWY
Numer: 74 1030 1247 0000 0000 9148 3009

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Marcin Mrozik
e-mail: iod@swarzedz.edu.pl

 

 

 

[obiekt mapy] Lokalizacja na mapie: II LO w Swarzędzu